

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 454474 |
|---|---|
| Rozmiar | 125 x 160 cm |
| Szerokość | 125 cm |
| Długość | 160 cm |
| Gramatura materiału | 260 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | akrylowe |
| Wzór | z frędzlami |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% AKRYL |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 500 g |
Szukasz sposobu by podkreślić przytulną atmosferę w domu? Miękki koc z drobnym strukturalnym wzorem to idealne rozwiązanie. Zdobiące krótsze boki długie frędzle dodają mu sielankowego charakteru. Taki design sprawia, że ten przyjemny w dotyku koc doskonale wpisuje się w aranżacje w stylu skandynawskim. Nie czekaj - już dziś wprowadź do wnętrza przytulną atmosferę!
Dane techniczne:
szerokość: 125 cm
długość: 160 cm
skład: 100% akryl
gramatura: 200 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

