

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 402758 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 35 x 75 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Żródło zasilania | CE 220-240V 50HZ |
| Klasa energetyczna | A-G |
| Typ żarówki | 1 X E27 MAX 60W |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | LAMPA: GLINKA CERAMICZNA; ABAŻUR: POLIESTER |
| Waga netto | 3050 g |
Lampa ELDA z glinki ceramicznej to elegancki element dekoracyjny, który łączy w sobie klasyczny i nowoczesny styl. Jej dolna część jest ozdobiona wytłaczanym jasnobrązowym wzorem, który dodaje tekstury i subtelnego uroku, wprowadzając ciepły, naturalny akcent. Ten precyzyjnie wykonany wzór kontrastuje z gładką, lśniącą górną częścią lampy, która emanuje nowoczesnym blaskiem. Całość dopełnia abażur z błyszczącej tkaniny, który harmonijnie współgra z ceramiczną podstawą, tworząc elegancką i spójną całość. Lampa doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, dodając przestrzeni zarówno funkcjonalności, jak i estetycznego wyrazu. Idealna na stolik nocny, komodę czy biurko, wprowadza do wnętrza subtelne światło oraz stylowy akcent.
Dane techniczne:
średnica: 35 cm
wysokość: 75 cm
skład: glinka ceramiczna, poliester
| Deklaracja zgodności z normami UE | |
| Zakaz wyrzucania do kosza wspólnie z innymi odpadami, przekazać do punktu zbioru | |
| Dbaj o czystość, opakowanie po produkcie należy wyrzucić do kosza | |
| Opakowanie nadaje się do recyklingu | |
| II klasa ochronności: oprawa posiada podwójną izolację, nie musi być uziemiona | |
| Oprawa do bezpośredniego montażu na powierzchniach normalnie palnych, niepalnych | |
| Lampę stosować wewnątrz budynków | |
| Certyfikat UkrSEPRO, zgodność z wymaganiami i normami obowiązującymi na Ukrainie | |
| Certyfikat GHOST-R, jakość i zgodność z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej |

