

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 402035 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 20 x 37 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Żródło zasilania | CE 220-240V 50HZ |
| Klasa energetyczna | A-G |
| Typ żarówki | 1 X E 27 MAX 60W |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | LAMPA: GLINKA CERAMICZNA; ABAŻUR: POLIESTER |
| Waga netto | 1870 g |
Elegancka a zarazem minimalistyczna lampa stołowa Liana to świetny wybór do wnętrz nowoczesnych. Tę efektowną lampę charakteryzuje oryginalna kolorystyka: kremowo-miętowy efekt ombre. Klasyczny, stożkowy abażur z tkaniny zamocowany na stabilnej nodze świetnie rozświetla pomieszczenie.
Kolekcja ceramiki dekoracyjnej Liana to propozycja do wnętrz nowoczesnych i prostych. Te inspirowane kształtem naturalnych kamieni dodatki świetnie podkreślą charakter wnętrza w stylu boho, prostotę aranżacji w stylu skandynawskim. Jasne kolory i subtelne przejścia pomiędzy nimi optycznie odświeżą wnętrze.
Szczegóły:
| Deklaracja zgodności z normami UE | |
| Zakaz wyrzucania do kosza wspólnie z innymi odpadami, przekazać do punktu zbioru | |
| Dbaj o czystość, opakowanie po produkcie należy wyrzucić do kosza | |
| Opakowanie nadaje się do recyklingu | |
| II klasa ochronności: oprawa posiada podwójną izolację, nie musi być uziemiona | |
| Oprawa do bezpośredniego montażu na powierzchniach normalnie palnych, niepalnych | |
| Lampę stosować wewnątrz budynków | |
| Certyfikat UkrSEPRO, zgodność z wymaganiami i normami obowiązującymi na Ukrainie | |
| Certyfikat GHOST-R, jakość i zgodność z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej |

