

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 93811 |
|---|---|
| Rozmiar | 33 x 55 cm |
| Szerokość | 33 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Wzór | designerskie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | MDF, PŁÓTNO |
| Waga netto | 600 g |
Obraz dekoracyjny z kolekcji MATH. Idealny do pokoju młodzieżowego.
Dane techniczne:
wysokość: 55 cm
szerokość: 33 cm
skład: mdf/płótno

