

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 486411 |
|---|---|
| Rozmiar | 80 x 120 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Wzór | w postacie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA, PLASTIK |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 2300 g |
Ten obraz to pełna wdzięku i charakteru dekoracja ścienna, która przyciąga uwagę subtelną kompozycją oraz wyjątkowo dopracowaną fakturą. Przedstawiona na nim postać została ukazana w sposób tajemniczy i delikatny, co nadaje całej scenie nowoczesny, artystyczny wydźwięk. Wyrazista faktura, widoczna z bliska, podkreśla rękodzielniczy charakter obrazu i dodaje mu niepowtarzalnego uroku.
Ramka otaczająca obraz nadaje mu wyrafinowanego wykończenia i sprawia, że całość prezentuje się wyjątkowo stylowo. To dekoracja, która świetnie komponuje się z wnętrzami utrzymanymi w stylu nowoczesnym, hotelowym, art‑deco, a także z aranżacjami inspirowanymi naturą. Świetnie odnajduje się zarówno jako centralny punkt pomieszczenia, jak i element spójnej galerii ściennej.
CECHY
Dane techniczne:

