

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 48626 |
|---|---|
| Rozmiar | 12 x 1 x 18 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość | 1 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | SZKŁO |
| Waga netto | 450 g |
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
długość: 12 cm
wysokość: 18 cm
skład: szkło

