

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 382168 |
|---|---|
| Rozmiar | 36 x 18 x 5 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Długość | 18 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1000 g |
Efektowna, ceramiczna patera Lori w kształcie łódeczki ozdobiona została modnym motywem ważki. Elegancki, czarny kolor ceramicznej patery ozdobnej nadaje wnętrzu luksusowego charakteru a złote akcenty kolorystyczne przykuwają wzrok. Dekoracyjna misa w kształcie łódki doskonale sprawdzis się jako uzupełnienie aranżacji w stylu glamour i klasycznej elegancji. Kolekcja ceramiki dekoracyjnej Lori marki Eurofirany pomoże urządzić klimatyczne wnętrze. Łącz i mieszaj różne elementy kolekcji i twórz własne kompozycje.
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Szczegóły:

