

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 403542 |
|---|---|
| Rozmiar | 35 x 23 x 4 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Długość | 23 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1000 g |
Niebanalna patera NESSA marki Eurofirany to wysublimowany dodatek do wnętrza. Oryginalny kształt przykuwa spojrzenie i nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Unikalna kolekcja ceramiki dekoracyjnej Nessa to wybór niezwykłych elementów dekoracyjnych. Wśród nich znajduje się dekoracyjna patera o owalnym kształcie z wzorem ombre. Ta ciekawa dekoracja doskonale podkreśla charakter aranżacji w stylu nowoczesnym. Elegancka patera dekoracyjna świetnie prezentować się będzie zarówno sama jak i w kompozycji z innymi elementami z kolekcji ceramiki dekoracyjnej Verda.
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Szczegóły:

