

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 405714 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Gramatura materiału | 430 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | z frędzlami, z pomponami |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 150 g |
Niezwykła poszewka dekoracyjna z limitowanej kolekcji Palermo 3 marki Eurofirany to ciekawy dodatek do wnętrz inspirowanych klimatem słonecznej Sycylii. Miękka i przyjemna w dotyku tkanina z wyrazistym splotem zachęca do chwili odpoczynku. Całości dodają uroku wszyte na rogach dekoracyjne chwosty. Piękna kolorystyka w głębokim odcieniu granatu i kremowego oraz precyzyjnie wykończone brzegi tworzą niebanalne połączenie. Oryginalna poszewka dekoracyjna z kolekcji Palermo z linii Terra Collection będzie świetnym prezentem.
Palermo - Błękit Sycylii to jedna z pięciu linii tworzących Terra Collection marki Eurofirany. Ta zachwycająca kolekcja intryguje finezją i niepowtarzalnym wzornictwem. Wszechobecne barwy nieba i odcieniami naturalnych brązów w pełni oddają śródziemnomorski klimat słonecznej Sycylii. Wśród produktów z tej kolekcji znajdziesz pościele, koce, narzuty, ceramikę, poszewki dekoracyjne i ręczniki.
Szczegóły:
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

