

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 378864 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Rodzaj zapięcia | zamek błyskawiczny |
| Gramatura materiału | 290 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, matowe, pikowane |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 100 g |
Kolekcja poszewek dekoracyjnych RIA 3 z kolekcji Premium marki Eurofirany ozdobionych na całej powierzchni wzorem pikowanym w stylu plecionki metodą tradycyjną, zachwyca głębokimi barwami i wysokiej jakości tkaniną. Subetlnie połyskująca tkanina i efektowne kolory kolekcji pozwalaja stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję. Poszewki zapinane są na suwak i dostępne w aż ośmiu wersjach kolorystycznych. Jeśli lubisz gustownie dobrane aranżacje koniecznie zapoznaj się również z kolekcją doskonałych zasłon i narzut na łóżko RIA. Nie czekaj - już dziś wprowadź do wnętrza nastrój w stylu glamour!
Szczegóły:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

