

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 45489 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | z nadrukiem, kolorowy |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 150 g |
Dane techniczne:
wysokość: 45 cm
szerokość: 45 cm
skład: poliester

