

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 391105 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Gramatura materiału | 115 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, klasyczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Waga netto | 65 g |
Minimalistyczna i elegancka kolekcja poszewek Premium marki Eurofirany to propozycja dla wielbicieli poduszek typu jasiek. Prosty design łączący w sobie subtelny kolor i elegancką lamówkę typu piping, sprawia, że poszewka bawełniana na małą poduszkę idealnie komponuje się w każdym wnętrzu.
Szczegóły:
| Nie suszyć | |
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

