

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 222838 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Rodzaj zapięcia | zamek błyskawiczny |
| Gramatura materiału | 300 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, gładkie |
| Wzór | z cyrkoniami |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 150 g |
Jaka jest idealna poszewka do wnętrza w stylu glamour? Miękka, z połyskujacymi elementami , z przyjemnej w dotyku tkaniny. Taka właśnie jest poszewka dekoracyjna z kolekcji Tiana marki Eurofirany. Wyjątkowej jakości, mięsisty welwet stanowi tło dla aplikacji z migotliwych kryształków otoczonych miękkimi piórkami. Ta niezwykle dekoracyjna poszewka sprawia, że wnętrze nabiera nowego charakteru. Wszyty z boku dyskretny zamek błyskawiczny ułatwia zmianę poszewki. Dostępna w kilku kolorach welwetowa poszewka Tiana marki Eurofirany doskonale prezentuje się w sypialni czy salonie w nowoczesnej odsłonie glamour.
Szczegóły:

