

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 372466 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o dużym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | zaciemniające, poliestrowe, blackout |
| Wzór | roślinne, kolorowy |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 900 g |

