

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 383864 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące, poliestrowe |
| Wzór | roślinne, w liście |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 190 g |
Połączenie wysokogatunkowej, aksamitnej tkaniny welwetowej i efektownego wzoru przyniosło niezwykle wytworny i zjawiskowy efekt. Bieżnik GOJA to kwintesencja dobrego stylu, szyku i wysmakowanej elegancji. Miękka tkanina została udekorowana trwałym nadrukiem z motywem roślinnym. Ten niebanalny obrus sygnowana nazwiskiem Pierre Cardin to świetny wybór do nowoczesnej jadalni czy salonu urządzonego w stylu glamour. Bieżnik najładniej zaprezentuje się w towarzystwie zasłon z tej samej kolekcji.
| Prasować bez pary | |
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

