

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 478108 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 200 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Długość | 200 cm |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe, klasyczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 630 g |
Efektowny jednokolorowy koc SIMPLE 1 z mikroflano, którym pięknie udekorujesz swój salon lub sypialnię. Niezwykle miękka i miła w dotyku tkanina, z której uszyto koc sprawia, że z rozkoszą otulisz się nim każdego wieczoru. Ciepły polarowy koc posłuży Ci zarówno jako przyjemne okrycie, jak i jako zjawiskowa dekoracja wnętrza. Gładki wzór, bez zdobień wpasuje się w każdą aranżację. Przyda się także na balkonie lub tarasie. Wykonany z wysokiej jakości włókien syntetycznych jest doskonałą alternatywą dla osób uczulonych na wełnę lub osób z wrażliwą skórą. Z kolei kolor ładnie dopełni każdej, modnej aranżacji. Miękki, starannie wykonany koc to praktyczny i piękny dodatek, który obowiązkowo powinien znaleźć się w każdym domu.
Technologia MIKROFLANO, na podstawie której powstał koc SIMPLE 1 to jedna z najnowszych zdobyczy w branży tekstyliów. Łączy w sobie niesamowitą miękkość, lekkość a jednocześnie trwałość. Cieniutkie włókna tkaniny sprawiają, że jest ona przyjemna w dotyku. MIKROFLANO jest najszlachetniejszą z odmian mikrofibry.
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
długość: 200 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 200g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

