

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 458721 |
|---|---|
| Rozmiar | 170 x 210 cm |
| Szerokość | 170 cm |
| Długość | 210 cm |
| Gramatura materiału | 340 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1450 g |
Bardzo miękki i puszysty koc typu flano to doskonała propozycja na chłodne wieczory. Jednokolorowy koc udekorowany jest jedynie z pomocą subtelnych tłoczeń wyciętych w miękkim futerku. Materiał typu flano doskonale zatrzymuje ciepło, jest bardzo lekki, co ułatwia jego przenoszenie oraz materiał ten jest wytrzymały, co sprawia, że koc flano może służyć przez długi czas. Prostota tego mięciutkiego koca pozwala na wprowadzenie go do każdego wnętrza. Piękny kolor dodatkowo podkreśli wnętrze i wniesie do niego energię.
Dane techniczne:
szerokość: 170 cm
długość: 210 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 340 g/m2
temperatura prania: 30°C
tolerancja rozmiaru: +/-3%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

