

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 394495 |
|---|---|
| Rozmiar | 53 x 73 cm |
| Szerokość | 53 cm |
| Wysokość | 73 cm |
| Wzór | roślinne, w liście |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, MDF, PLASTIK |
| Waga netto | 1350 g |
Nowoczesne wnętrze warto podkreślić ciekawymi obrazami, które dodadzą mu charakteru. . Polecamy nowatorską dekorację ścienną, ze złocistym abstrakcyjnym nadrukiem na czarnym tle w subtelnej czarnej oprawie. Oryginalny w formie obraz przykuwa uwagę błyszczącym nadrukiem. Taki detal w kontrastujących czarno-złotych barwach idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze w stylu glamour.
Obrazy o abstrakcyjnym wzorze pozwalają na dowolną interpretację ich głębi i sensu.
Dane techniczne:
szerokość: 53 cm
wysokość: 73 cm
głębokość: 3 cm
skład: MDF, tworzywo sztuczne

