

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 401856 |
|---|---|
| Rozmiar | 14 x 14 x 23 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość | 14 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1916.7 g |
Elegancki pojemnik ceramiczny Luis to praktyczny dodatek do każdego wnętrza. Białą powierzchnię zdobi oryginalny wzór spływających kropel złocistej farby. Taki design nadaje pojemnikowi uniwersanego charakteru i pozwala wkomponować go w niemal każde wnętrze. Praktyczny pojemnik z pokrywką idealnie sprawdzi się w kuchni, łazience czy sypialni i salonie. Kolekcja ceramiki dekoracyjnej Luis marki Eurofirany zachwyca prostotą i nowoczesnym stylem. Twórz własne połączenia wybierając idealne elementy.
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Szczegóły:

