

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 391405 |
|---|---|
| Rozmiar | 160 x 200 cm |
| Szerokość | 160 cm |
| Długość | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 2 szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, satynowe |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | SATYNA, 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1450 g |
Ekskluzywna i wyjątkowa pościel z wysokiej jakości satyny bawełnianej to zachwycający komplet do sypialni. Gładką powierzchnię pościeli urozmaica efektowny haft złotych pasków. Pościel będzie doskonale prezentować się we wnętrzach w stylu klasycznej elegancji i nowoczesnych aranżacjach. Miękka, przyjemna w dotyku pościel powstała z naturalnej bawełny o splocie satynowym. Tkanina ta posiada znakomite właściwości praktyczne: pozwala na swobodny przepływ powietrza, szybko odprowadza wilgoć a przy tym jest wyjątkowo łagodna dla skóry. Komfortowa, delikatna i wygodna w użytkowaniu pościel zapewnia komfort snu, zaś system zamków błyskawicznych pomaga w szybkiej i wygodnej zmianie pościeli. A może szukasz praktycznego prezentu dla swoich bliskich?
Szczegóły:
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

