

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 405726 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Długość | 50 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Gramatura materiału | 430 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | z frędzlami, z pomponami |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 150 g |
Poszewka dekoracyjna z limitowanej kolekcji AVINION marki Eurofirany to niezwykły dodatek do wnętrz inspirowanych przytulnym stylem prowansalskim. Puszysta i przyjemna w dotyku tkanina zachęca do chwili odpoczynku. Całości dodają uroku wszyte na rogach dekoracyjne chwosty i szerokie paski tkaniny o strukturze futerka. Piękna kolorystyka w odcieniach pudrowego różu i precyzyjnie wykończone brzegi tworzą niebanalne połączenie. Oryginalna poszewka dekoracyjna z kolekcji Avinion z linii Terra Collection będzie świetnym prezentem.
Avinion - Czar Prowansji to jedna z pięciu linii tworzących Terra Collection marki Eurofirany. Ta niebanalna kolekcja inspirowana podróżami po Prowansji to idealna kompozycja pastelowych odcieni różu, nasyconego burgundu oraz lawendowego fioletu, które dodają wnętrzom stylu i niepowtarzalnego charakteru południowej Francji. Wśród produktów z tej kolekcji znajdziesz pościele, koce, narzuty, ceramikę, poszewki dekoracyjne i ręczniki.
Szczegóły:
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

