

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 386902 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | strukturalne, jednokolorowe, wytłaczane, klasyczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 150 g |
Jednokolorową poszewkę ozdobną z miękkiego welwetu pokrywa subtelny wzór strukturalny. Efektowne tłoczenie o geometrycznym charakterze nadaje poszewce eleganckiego charakteru. Gładka i przyjemna w dotyku poszewka idealna do sypialni lub salonu ale świetnie sprawdzi się również jako dodatek na balkon i taras oraz do ogrodu. Wszyty z boku dyskretny, kryty zamek błyskawiczny pozwala na szybką zmianę poszewki;
Szczegóły:

