

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 387104 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące |
| Wzór | przecierane |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 300 g |
Kolekcja dekoracyjnych zasłon i poszewek ozdobnych Marsala to propozycja od marki Eurofirany, która przypadnie do gustu wielbicielom prostych ale efektownych dekoracji. Gładka, miekka poszewka dekoracyjna z gładkiego welwetu ozdobiona została subtelnym wzorem, który podkreśla splot tkaniny. Miękka tkanina welwetowa nadaje poszewce klasyczny charakter i dodaje elegancji aranżacji. Wszyty z boku, kryty zamek błyskawiczny pozwala na szybką zmianę poszewki. Ta elegancka poszewka ozdobna doskonale prezentować się będzie we wnętrzach w połączeniu z zasłonami welwetowymi z kolekcji Marsala.
Szczegóły:

