

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 387943 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Rodzaj zapięcia | zamek błyskawiczny |
| Gramatura materiału | 180 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | hot press, pikowane, z mikrowłókna |
| Wzór | roślinne, w liście |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 150 g |
Jednokolorowa poszewka dekoracyjna z matowej tkaniny zachwyca wyjątkową miękkością. Ta przyjemna w dotyku poszewka swoją miękkość zawdzięcza zastosowanej technologii stonewash - pranie z poocą naturalnych kamienia zmiękcza tkaninę i sprawia, że jest ona gładka i delikatna w dotyku. Cała powierzchnię poszewki zdobi pikowany wzór botaniczny - z motywem liści palmowych. Nowoczesna metoda pikowania bezszwowego hot press sprawia, że dekoracyjny wzór nier snuje się. Ten efektowny charakter pozwala wkomponować poszewkę w aranżacje w stylu botanic i eleganckie wnętrza. Miękka poszewka doskonale prezentuje się w sypialni i salonie. Kolekcja Stone marki Eurofirany zawiera poszewi i narzuty dostępna jest w dwóch rozmiarach i aż 10 kolorach.
Szczegóły:
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

