

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 474299 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, klasyczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 120 g |
Jednokolorowa poszewka ozdobna GAJA 2 została uszyta z miękkiego welwetu. Przyjemna w dotyku poszewka dekoracyjna to doskonały sposób na uzupełnienie aranżacji wnętrza. Minimalistyczny design sprawia, że poszewka ma uniwersalny charakter. Jej brzegi zdobi dekoracyjna lamówka, nadając całości stylowego i wyrafinowanego wyglądu. Miękka, aksamitna w dotyku poszewka welwetowa zapewni nie tylko stylowy wygląd salonu czy aranżacji balkonowej, ale też zagwarantuje komfortowy wypoczynek. Welwet to przyjemna tkanina, która w praniu nie kurczy się ani nie wymaga pracochłonnego prasowania. Zamek błyskawiczny wszyty w jednym z boków umożliwia szybką zmianę poszewki. Do wyboru wiele wersji kolorystycznych, dzięki którym dopasujesz je do każdego wnętrza.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
długość: 45 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 200 g/m2
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

