

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 404162 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Gramatura materiału | 220 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | z nadrukiem, kolorowy |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 150 g |
Ozdobna poszewka na poduszke dekoracyjną to szybki sposób na zmianę charakteru wnętrza. Piękna, popielata welwetowa powleczka ozdobiona jest zabawnym barankiem. Duży, nadruk nadaje wnętrzu młodzieżowego charakteru. Wykonana z wysokiej jakości miękkich i bezpiecznych dla dzieci materiałów, wykończona z dbałością o najmniejsze szczegóły zachwyca kolorami i dba o dobre samopoczucie maluszka. Dyskretnie wszyty zamek błyskawiczny umozliwia szybkie i wygodne zakładanie poszewki. A może szukasz pomysłu na prezent dla dziecka?
Szczegóły:
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

