

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 409417 |
|---|---|
| Rozmiar | 240 x 220 x 30 cm |
| Szerokość | 240 cm |
| Długość | 220 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3cm |
| Waga netto | 1090 g |
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Pranie delikatnie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

