

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 453410 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, poliestrowe |
| Wzór | ażurowe, z frędzlami |
| Gramatura materiału | 90 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Niebanalna dekoracja okienna ciekawym charakterze uszyta jest z lekkiej tkaniny o strukturze siateczki z drobnymi oczkami. Minimalistyczna zasłona doskonale prezentuje się w aranżacjach w stylu boho. Ta oryginalna dekoracja przepuszcza dużo światła a przy tym zapewnia poczucie prywatności mieszkańcom. Zastosowany system szerokich przelotek pozwala na szybki i bezproblemowy montaż zasłony na dowolnym karniszu drążkowym. Ażurowa struktura tkaniny nadaje jej lekkości i delikatności, co idealnie współgra z duchem stylu boho. Ozdobienie boków tkaniny małymi chwostami dodaje zasłonie dynamicznego wyglądu i dodaje mu lekkości. Zastosowanie uniwersalnej taśmy marszczącej z funkcją tunelu sprawia, że zasłonę możesz zawiesić zarówno za pomocą haczyków czy żabek, jak i, naciągając ją na karnisz drążkowy.
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 90 g/m2
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

