

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 373081 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Szerokość taśmy | 8 cm |
| Wypustka nad taśmą | 3 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące, poliestrowe |
| Wzór | przecierane |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 890 g |
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

