

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 404702 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Gramatura materiału | 380 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, matowe |
| Wzór | roślinne, w liście |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 150 g |
Efektowna poszewka dekoracyjna z limitowanej kolekcji Montenegro marki Eurofirany to niezwykły dodatek do wnętrz inspirowanych klimatem Półwyspu Bałkańskiego. Miękka i przyjemna w dotyku tkanina welwetowa zachęca do chwili odpoczynku. Graficzny wzór botaniczny podkreśla elegancję wnętrza. Piękna kolorystyka w odcieniach oliwkowej zieleni i precyzyjnie wykończone brzegi tworzą niebanalne połączenie. Oryginalna poszewka dekoracyjna z kolekcji Montenegro z linii Terra Collection będzie świetnym prezentem.
Montenegro - Dotyk Bałkanów to jedna z pięciu linii tworzących Terra Collection marki Eurofirany. Inspiracją dla tej kolekcji były podróże na Półwysep Bałkański, barwy ziemi i wszechogarniająca natura. Kolekcja Montenegro to kontemplacja skąpanego w słońcu wybrzeża Bałkanów. Wśród produktów z tej kolekcji znajdziesz pościele, koce, narzuty, ceramikę, poszewki dekoracyjne i ręczniki.
Szczegóły:

