

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 405713 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 60 cm |
| Długość | 60 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Gramatura materiału | 430 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | z frędzlami, z pomponami |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 200 g |
Efektowna poszewka dekoracyjna z limitowanej kolekcji Montenegro marki Eurofirany to niezwykły dodatek do wnętrz inspirowanych klimatem Półwyspu Bałkańskiego. Miękka i przyjemna w dotyku tkanina zachęca do chwili odpoczynku. Całości dodają uroku wszyte na rogach dekoracyjne chwosty. Piękna kolorystyka w odcieniach kremowego i oliwkowej zieleni oraz precyzyjnie wykończone brzegi tworzą niebanalne połączenie. Oryginalna poszewka dekoracyjna z kolekcji Montenegro z linii Terra Collection będzie świetnym prezentem.
Montenegro - Dotyk Bałkanów to jedna z pięciu linii tworzących Terra Collection marki Eurofirany. Inspiracją dla tej kolekcji były podróże na Półwysep Bałkański, barwy ziemi i wszechogarniająca natura. Kolekcja Montenegro to kontemplacja skąpanego w słońcu wybrzeża Bałkanów. Wśród produktów z tej kolekcji znajdziesz pościele, koce, narzuty, ceramikę, poszewki dekoracyjne i ręczniki.
Szczegóły:
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

