

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 462577 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 175 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 175 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | matowe, poliestrowe, oxford, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 140 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 668 g |
Jednokolorowa zasłona z matowej tkaniny to doskonały wybór do wnętrz w niemal każdym stylu. Kolekcja zasłon RITA marki Eurofirany została uszyta z gładkiej tkaniny o splocie typu oksford. Prosta, a zarazem efektowna zasłona z matowej tkaniny jest niezwykle uniwersalna. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że z łatwością dobierzesz odpowiednią zasłonę do swojej aranżacji. Zastosowany system szerokich przelotek ułatwia upięcie zasłony na karniszu drążkowym w efektowne fale.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

