

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 465241 |
|---|---|
| Rozmiar | 35 x 140 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Długość | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe |
| Wzór | wielkanocny |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 600 g |
Wielkanocny bieżnik z welwetu to elegancka i wyjątkowa dekoracja stołu na świąteczny czas. Miękka, aksamitna tkanina o subtelnym połysku nadaje wnętrzu przytulności i klasy, a uroczy nadruk pisanek wprowadza świąteczny, radosny nastrój. Delikatne zdobienie sprawia, że obrus doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami stołu. To idealny wybór na Wielkanocne spotkania, dodający wnętrzu ciepła i elegancji.
Dane techniczne:
szerokość: 35 cm
długość: 140 cm
skład: 100% poliester - welwet
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
gramatura: 200 g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

