

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 416772 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Średnica zew. przelotki | 6 cm |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe, półprzezroczyste |
| Wzór | w kwiaty, kolorowy |
| Gramatura materiału | 75 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 250 g |
Andrea to zwiewna zasłona uszyta ze lekkiej etaminy ze splotem przypominającym cienkie płótno. Stonowana kolorystyka sprawia, że całość nabiera delikatności romantycznego charakteru. Doskonale prezentuje się też w aranżacjach w stylu eko lub prowansalskim. Zastosowany system szerokich przelotek pozwala na upięcie firany na niemal każdym karniszu drążkowym.
Szczegóły:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

