

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 433843 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica zew. przelotki | 4 cm |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, etaminowe, półprzezroczyste |
| Wzór | roślinne, w kwiaty, z nadrukiem, w liście, kolorowy |
| Gramatura materiału | 80 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 500 g |
Oryginalna dekoracja okienna MALIBU ze zwiewnej etaminy jest ciekawą propozycją. Lekka tkanina ozdobiona jest na całej powierzchni efektownym nadrukiem z motywem botanicznym. Egzotyczne liście w odcieniu fioletowo-zielonych z akcentem srebrnych liści pięknie prezentować się będzie we wnętrzach w modnym stylu urban jungle czy botanic. Delikatna etamina wpuszcza do wnętrza sporo światła a jednocześnie gwarantuje poczucie prywatności wnętrza. Zastosowane przelotki o dużej średnicy pozwalają upiąć zasłony na każdym karniszu drążkowym. Dekoracja okienna MALIBU może służyć jako firana, lecz bardzo dobrze sprawdzi się jako delikatna zasłona.
szczegóły:
wysokość: 250 cm
szerokość: 140 cm
ilość przelotek: 8 szt
średnica przelotki: 4 cm
gramatura: 80 g/m2
skład: 100 % poliester

