

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 410499 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 12 x 10 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Średnica towaru | 12 cm |
| Otwory odpływowe | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 495 g |
Kwiaty doniczkowe to niezaprzeczalnie najpiękniejszy dodatek do wnętrza. Odpowiednio zaprezentowane wnoszą do mieszkań i biur przyjazną atmosferę. Piękna ozdobna doniczka ceramiczna z kolekcji MONI doskonale podkreśli styl i charakter wnętrza i pomoże wyeksponować kolekcję roślin. Doskonale sprawdzi się również w roli niskiego wazonu lub osłonki na doniczkę.
Dane techniczne:
średnica: 12 cm
wysokość: 10 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

