

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 453948 |
|---|---|
| Rozmiar | 13 x 5 x 29 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość | 5 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 500 g |
Urocza dekoracja świąteczna to piękne uzupełnienie wystroju wnętrz w okresie Bożego Narodzenia. Ta figurka dekoracyjna w kształcie jelonka z tkaniny welwetowej i drobnych kryształków wykonana została z tworzywa sztucznego nadając figurce solidności i trwałości, dzięki czemu staje się nie tylko piękną ozdobą, ale także elementem, który może być używany przez wiele sezonów. To idealna dekoracja na komodę, półkę lub świąteczny stół, tworząca ciepły i przyjemny akcent podczas Bożego Narodzenia.
Dane techniczne:
długość: 13 cm
szerokość: 5 cm
wysokość: 29 cm
skład: tworzywo sztuczne

