

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 454770 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 200 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Długość | 200 cm |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 850 g |
Wyjątkowo miękki i puszysty koc Cindy 5 to doskonała propozycja na chłodne wieczory od Design91. Jednokolorowy koc udekorowany jest jedynie z pomocą wzoru zygazków wyciętego w miękkim futerku. Niesamowita miękkość koca sprawia, że jest on wyjątkowo przyjemny w dotyku. Prostota koca Cindy 5 pozwala na wprowadzenie go do każdego wnętrza. Ten uroczy koc doskonale prezentować się będzie w salonie, sypialni czy na tarasie.
Technologia MIKROFLANO, w oparciu o którą powstał koc Cindy 5 to jedna z najnowszych zdobyczy w branży tekstyliów. Łączy w sobie niesamowitą miękkość, lekkość a jednocześnie trwałość. Cieniutkie włókna tkaniny sprawiają, że jest ona przyjemna w dotyku. MIKROFLANO jest najszlachetniejszą z odmian mikrofibry.
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
długość: 200 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 250 gsm
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

