

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 453402 |
|---|---|
| Rozmiar | 19 x 19 x 100 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Długość | 19 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 90% MDF, 10% TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 2200 g |
Ta wyjątkowa drewniana latarnia świąteczna ze wbudowanymi światełkami LED to stylowy akcent, który nada wnętrzu lub ogrodowi przytulny, świąteczny nastrój. Wykonana z naturalnego drewna, latarnia posiada mleczne ścianki, przez które delikatnie przebija się ciepły blask LED-ów, rozświetlając wnętrze miękkim światłem. To idealna dekoracja na zimowe wieczory, która przyciąga wzrok i wnosi do przestrzeni magiczną, zimową aurę.
Dzięki solidnemu wykonaniu i klasycznemu designowi latarnia wkomponuje się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza, dodając im odrobiny świątecznego uroku.
Dane techniczne:
szerokość: 19 cm
długość: 19 cm
wysokość: 100 cm
skład: 90% MDF, 10% tworzywo sztuczne
zasilanie: 3 x AA 1.5 V
Produkt nie zawiera baterii

