

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 408773 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Długość | 140 cm |
| Gramatura materiału | 450 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, frotte, wiskozowe, bambusowe, gładkie |
| Wzór | żakardowe z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 70% WISKOZA Z WŁÓKNA BAMBUSOWEGO, 30% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 96% BAWEŁNA, 4% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 441 g |
Lugo to elegancki ręcznik kąpielowy o klasycznym charakterze. Miękkie, chłonne frotte z wiskozy bambusowej z dodatkiem bawełny szybko osusza skórę a mięsisty splot nie podrażnia. Minimalistyczny design podkreśla melanżowa bordiura w stylu eko. Wysokiej klasy tkanina z mieszanki wiskozy bambusowej i bawełny wykazuje właściwości antystatyczne i spowalnia rozwój szkodliwych drobnoustrojów co sprawia, że ręcznik z kolekcji Lugo marki Eurofirany to doskonały wybór dla alergików.
Szczegóły:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

