

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 392163 |
|---|---|
| Rozmiar | 170 x 210 cm |
| Szerokość | 170 cm |
| Długość | 210 cm |
| Produkt dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące, hot press |
| Wzór | roślinne, w kwiaty |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1700 g |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

