

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 408530 |
|---|---|
| Rozmiar | 90 x 120 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Wzór | w postacie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO |
| Waga netto | 2280 g |
Ręcznie malowany na płótnie obraz przedstawiający portret ciemnoskórej kobiety, doskonale udekoruje wnętrze w wydaniu nowoczesnym. Taki dodatek będzie świetnym dopełnieniem przestrzeni gabinetu kosmetycznego, wnętrza sklepu czy domowej aranżacji w stylu etno czy boho. Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie.
Dane techniczne:
wysokość: 120 cm
szerokość: 90 cm
skład: płótno, drewno jodłowe, farba akrylowa

