

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 362268 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 70 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Wzór | roślinne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 900 g |
Obraz wykonany został szpachlą malarską, dzięki tej technice nabiera on naturalnego charakteru. Korona drzewa przyciąga uwagę wypukłymi elementami, podkreślonymi dodatkowo srebrnymi akcentami oraz mieniącymi się kryształkami. Taka dekoracja we wnętrzu przyciąga wzrok. Obraz został naciągnięty na drewnianą ramę z sosnowego drewna i jest gotowy do powieszenia na ścianie. Spraw bliskiej osobie wyjątkowy prezent. Serdecznie polecamy również bliźniaczą wersję obrazu.
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
wysokość: 70 cm
skład: płótno, drewno sosnowe, farby akrylowe

