

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 335895 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 30 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Długość | 30 cm |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, poliestrowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Plamoodporność | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 75% TWORZYWO SZTUCZNE, 25% POLIESTER |
| Waga netto | 100 g |

