

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 458097 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe |
| Wzór | zwierzęce, kolorowy |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Poszewka z miękkiego welwetu z niebanalnym motywem egzotycznych papug to niezastąpiony dodatek do eleganckiego wnętrza. Efektowny i trwały nadruk idealnie zaprezentuje się w nowoczesnym salonie lub sypialni. Brzegi poszewki zostały dodatkowo ozdobione subtelną wypustką. Praktyczny zamek błyskawiczny wszyty w jednym z boków pomoże w szybkiej i bezproblemowej zmianie poszewki. Polecamy na prezent dla bliskiej osoby
Dane techniczne:
rozmiar 45 x 45 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 200 g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

