

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 333201 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Rodzaj zapięcia | zamek błyskawiczny |
| Gramatura materiału | 220 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe |
| Wzór | w ornamenty |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 100 g |
Klasyczna elegancja i wysoka jakość to wyróżniki poszewki Odi. Miekka, przyjemna w dotyku poszewka z welwetu udekorowana jest haftowaną aplikacją. Taki design sprawia, że poszewka dekoracyjna Odi doskonale prezentuje się we wnętrzach w stylu eleganckim ale też w nowoczesnych aranżacjach. Wszyty z boku kryty zamek błyskawiczny ułatwia zmiane poszewki.
Szczegóły:

