

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 467111 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Gramatura materiału | 170 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, lniane |
| Wzór | designerskie, wielkanocny |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 25% LEN, 75% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Stwórz wyjątkowy, świąteczny nastrój w swoim wnętrzu dzięki wielkanocnej poszewce dekoracyjnej z mieszanki lnu i poliestru. Tkanina łączy naturalną fakturę lnu z trwałością poliestru, co sprawia, że poszewka jest zarówno miękka, jak i wytrzymała, doskonała do codziennego użytkowania. Ozdobą poszewki jest aplikacja uroczego króliczka, który nadaje jej przyjazny, wiosenny charakter. Frędzle na brzegach podkreślają styl poszewki i dodają jej lekkości.
Poszewka posiada ukryty zamek błyskawiczny, dzięki czemu łatwo ją zdjąć i wymienić, dbając o estetykę swojego wnętrza. Idealnie pasuje do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego, wprowadzając do przestrzeni świąteczny i wesoły klimat.
Dane techniczne:
długość: 45 cm
szerokość: 45cm
skład: 25% len, 75% poliester
gramatura: 170 g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

