

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 410171 |
|---|---|
| Rozmiar | 100 x 100 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Długość | 100 cm |
| Gramatura materiału | 350 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, frotte, gładkie |
| Wzór | z aplikacją, kolorowy |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 350 g |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

