

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 437033 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 260 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 260 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | Flex 1:1,5 |
| Rodzaj tkaniny | welurowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
DORA – FLEX
Zasłona Dora z tkaniny o welurowej strukturze to prosta, a zarazem elegancka i nowoczesna dekoracja okienna. Jednokolorowa dekoracja okna to propozycja, która sprawdza się w każdym wnętrzu i pasuje do każdej jego aranżacji Zasłona Dora posiada średni stopień zaciemnienia, dzięki czemu zapewni prywatność i osłoni wnętrze przed bezpośrednim słońcem.
Flexy to specjalne haczyki dedykowane do szyn sufitowych, umieszczone na stałe w zasłonie w równych odstępach w stosunku 1:1,5, dzięki czemu zasłona perfekcyjnie się prezentuje i z łatwością przesuwa się po szynie. To nowoczesny sposób zawieszania polecany szczególnie do pomieszczeń w których zasłona ma pełnić funkcję zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną.
Wybieraj spośród wielu dostępnych kolorów i rodzajów mocowań dostępnych w kolekcji zasłon Dora.
Szczegóły:
Materiał: tkanina o welurowej strukturze
Skład: 100% poliester
Gramatura tkaniny: 195 gsm
Sposób zawieszenia: flexy
Marszczenie: 1:1,5
Temperatura prania: 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej
Temperatura prasowania: 110°C
Podany wymiar dotyczy szerokości zasłony na gotowo.
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

