

Newsletter
Zapisz się do newslettera! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 1-2 dni roboczych
| SKU | 432925 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, etaminowe, poliestrowe, półprzezroczyste |
| Wzór | w kwiaty, z nadrukiem, kolorowy |
| Gramatura materiału | 165 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 500 g |
Dekoracja okienna ANA z etaminy ze wzorem liści to wspaniały sposób na wprowadzenie do wnętrza atmosfery radosnego lata i świeżości natury. Etamina, jako delikatna tkanina o lekkiej strukturze, subtelnie rozprasza światło, tworząc miękki, przyjemny blask we wnętrzu. Wzór liści na dekoracji okiennej dodaje pomieszczeniu świeżości i życia, nadając mu wyjątkowego uroku i lekkości. Przelotki umożliwiają łatwe przesuwanie zasłony po karniszu, co pozwala regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia oraz zapewnia wygodę w użytkowaniu. Dzięki przelotką zmiana dekoracji trawa tylko krótką chwilę a dekoracją układa się w równomierne fale. Taka dekoracja okienna doskonale sprawdzi się w sypialni, salonie czy pokoju dziennym, dodając pomieszczeniu letniego nastroju i energetyzującej atmosfery. W połączeniu z naturalnymi dodatkami czy jasnymi, lekkimi tkaninami wnętrze nabierze świeżości i lekkości, co sprzyjać będzie wypoczynkowi i relaksowi.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
gramatura materiału: 165 g/m2 - etamina
tolerancja rozmiaru: +/- 3%

